Wellensteyn - legendárne pánske bundy

Luxusné pánske bundy Wellensteyn

 

POZRIEŤ V ESHOPE

Pánske bundy Wellensteyn sa preslávili svojou kvalitou. Materiálom venuje módna značka výnimočnú pozornosť. Vďaka tomu patrí medzi svetových lídrov vo výskume a výrobe textílií pre vetrovky. Keď k tomu pridáte jedinečnú eleganciu a štýl, tak pánske vetrovky Wellensteyn sú tým najlepším kusom oblečenia, ktoré môžete nosiť.

Za bundami hľadajte more

Keď zakladateľ spoločnosti Adolf Wuttke začal v Nemecku podnikať, nebolo to oblečenie, čo mu prinieslo úspech - bol to rybolov a výbava do prístavov. Patentoval si vynálezy, ktoré zmenili lodiarstvo a výskum morských hlbín. Wuttkeho technický dizajn zariadení bol tak dobrý, že po čase si jeho zákazníci priali, aby navrhol aj rovnako dobré pracovné oblečenie. Ich želanie zobral ako výzvu a zo značky Wellensteyn vytvoril symbol kvalitných a prestížnych pánskych búnd.

Ich kvalitu osvedčili ťažko pracujúci muži v prístavoch a na lodiach, ktorí v nich trávili ťažké dni vo vetre a daždi. Dodnes sú značkové pánske bundy Wellensteyn symbolom odolných búnd s nezameniteľným dizajnom.

Bundy Wellensteyn sú ako iPhone

Nosiť bundu Wellensteyn vyvoláva rovnaký rešpekt ako iPhone. Erb s červeným podkladom je symbolom prestíže a kvality. V Nemecku to isto sedí. Moderné bundy tejto módnej značky sú medzi nemeckými zákazníkmi vysoko hodnotené.

Úspech značky Wellensteyn je tak prenikavý, že pánske vetrovky si našli miesto aj v USA, kde je boj o zákazníka obzvlášť náročný. Tu si ich obliekajú také herecké hviezdy ako Paul Rudd (Prvý alebo druhý, Blbec na večeru) alebo Liam Hemsworth (Hry o život). Pánske bundy Wellensteyn sa dostali aj do svetoznámych časopisov pre pánsku módu ako sú Esquire, Men`s Health a L`Uomo Vogue.


PÁNSKE BUNDY WELLENSTEYN

DO ESHOPU


Pánske bundy pre milionárov aj robotníkov

Bundy Wellensteyn nikdy nezradili svoj pôvodný účel; sú stále oblečením, ktoré odolá každému počasiu. Vetruodolné a nepremokavé vetrovky, ktoré si pôvodne obliekali rybári, sa vďaka spojeniu s módou premenili na oblečenie aj pre milionárov. Z pracovného oblečenia sa tak stal módny fenomén. V našich predajniach nájdete najmä mestské nepremokavé bundy s podlepenými švami a vetruodolnou úpravou. Čierne bundy, ktoré sú elegantné na jar, jeseň či na zimu, tvoria základ našej ponuky.

Wellensteyn - to sú aj dámske bundy. Pozrite si ich TU >

Do mesta v kvalitnej značkovej bunde

Výnimočnosť búnd Wellensteyn sa ukrýva hlavne v kvalitných materiáloch. Firma patrí medzi svetových lídrov vo vývoji textílií. Pánske bundy dnes šije z viac ako 600 mimoriadne kvalitných látok. Ich názvy ste možno nikdy nepočuli, ale ich vlastnosti sú rovnocenné s turistickými materiálmi.

WoCasAirTec: elegantná multifunkčná látka od Wellensteyn

WoCasAirTec je multifunkčná látka, ktorá má prednosti outdoorových materiálov a pritom vyzerá štýlovo ako vlna. Bundy z nej pôsobia veľmi elegantne a nosia sa pohodlne.

 

RainbowAirTec: lesklá, výstredná textília od Wellensteyn

RainbowAirTectrblietavý, výstredný vzhľad meniaci sa podľa svetla. Bundy z tohto materiálu sú oderuvzdorné a vhodné na každý deň.

 

PolyHiTec: športová, stredne ľahká látka značky Wellensteyn

PolyHiTec je hladká a lesklá textília z ľahkého vlákna. Je určená na každodenné a voľnočasové nosenie, vhodná aj v chladnom a mokrom počasí. Nezachytáva prach a ľahko sa ošetruje.

Prečítajte si: Ako oprať bundu Wellensteyn a nezničiť ju

Cena za luxusné bundy je vyššia

Cena za pánske bundy Wellensteyn nie je nízka. Vezmite však do úvahy, že na svete je len niekoľko mimoriadnych značiek, ktoré ponúkajú dokonalé spojenie módy a kvality. Wellensteyn je práve v tom geniálny: je moderný a špičkovo kvalitný.

Pánske bundy Wellensteyn vás dostanú štýlom a urobia z vás nedobytnú pevnosť proti počasiu.

POZRIEŤ V ESHOPE

Foto: Wellensteyn