OLYMP - moderné pánske košele na každú postavu

 

POZRITE SI KOLEKCIU

OLYMP - nemecká značka, ktorá je synonymom pre košele s nežehlivou úpravou. Košele, polokošele a kravaty, moderné a zároveň veľmi elegantné, určené pre mužov, ktorý chcú dosiahnuť svoj „OLYMP“.

Pánsky luxus ušitý z bavlny

Košele OLYMP Luxor sú vyrobené zo 100% bavlny. Vďaka jej modernému spracovaniu si vyžadujú len minimálnu námahu pri údržbe a zároveň zostávajú hladké aj počas celodenného nosenia. Pri výrobe košieľ sú používané tie najkvalitnejšie dlhé bavlnené vlákna mäkké ako hodváb, vláčne a priedušné, jemné k vašej pokožke.

Podľa nezávislých testov uskutočnených v Nemecku na vzorkách košieľ rôznych značiek s nežehlivou úpravou, bola testovaná košela OLYMP – Luxor vyhodnotená ako najlepšia v drvivej väčšine hodnotených kritérií (20 z 24).

Košele pre každého muža

Košele OLYMP sa šijú v rozmanitých veľkostiach a strihoch. Každý muž - nech má akúkoľvek postavu - si nájde košeľu na mieru. Pánska móda je o nájdení správneho oblečenia pre typ postavy, ktorú muž má. Každý je jedinečný, a preto by mal muž pri výbere košele prihliadať predovšetkým na svoju postavu. Váha nerozhoduje, rozhodujú miery.

Luxusné aj priliehavé

Značku OLYMP vám v našich predajniach ponúkame OLYMP v dvoch samostatných líniach:

OLYMP LUXOR - bavlnené tkaniny použité v týchto kolekciách sú hodvábne jemné, ľahké, vzdušné a pohlcujúce vlhkosť. Materiál má samozrejme nežehlivú (non-iron) a nekrčivú (wrinkle-free) úpravu, a teda košeľu stačí len oprať, usušiť voľne zavesenú na ramienku a obliecť. Línia LUXOR je dostupná vo verzii Comfort Fit voľnejšieho strihu a vo verzii Modern Fit jemne zúženej tak, aby stále poskytovala dokonalú voľnosť pri pohybe.

OLYMP LEVEL FIVE – moderná košeľa vypasovaná na telo (body fit), komfortne strečová s elastanom, ktorý zabezpečuje pružnosť materiálu (97% bavlna, 3% elastan). Košeľa s dizajnovými detailmi zaručujúcimi Vašu výnimočnosť.


Pánske košele OLYMP

POZRIEŤ V ESHOPE


Kravaty z hodvábu

Ako doplnok ku košeliam OLYMP ponúkame kravaty rovnakej značky zo 100% hodvábu, farebne perfektne zladené s kolekciami košieľ a s nano úpravou odolnou pošpineniu.