Neviditeľné tričká a tielka (nielen) pod košeľu COVERT

POZRITE V ESHOPE >

 

Nezbadáte ich ani pod bielym oblečením a sú špičkové tým, ako sú ušité. Neviditeľné tričká od Covert Underwear boli prvé, ktoré sa kvalitou a nápadom presadili masovo v Česku a potom na Slovensku. Dnes ide o overené oblečenie, ktoré si pod košeľu obliekajú najmä nároční muži.

Zistite,
aký je rozdiel nosiť pod košeľou
biele a neviditeľné tielko.

biele tielko presvitá

Výnimočné vlastnosti tričiek

- Absorbujú pot a nezapáchajú.
- Sú odolné voči obnoseniu.
- Nedráždia pokožku.
- V zime hrejú, v lete chladia.
- Vďaka mako (dlhovlákennej) bavlne nemenia tvar a nežmolkujú sa.
- Spĺňajú Oekotex Standard 100.
- Môžete ich prať aj pri +60°.
- Nemusíte ich žehliť.

Sú ľahké a prispôsobia sa vám

Látka, z ktorej sú neviditeľné tričká Covert, je pružná, ľahká a tenká. Pritom je veľmi pevná. Tejto kombinácii vlastností vďačí rebrovanému tkaniu. Ten sa skladá z malých rebierok, ktoré sa rozťahujú a sťahujú podľa toho, ako sa hýbete. Gramáž je ľahkých 150g/m2, pritom drží pevne vďaka hustému tkaniu. Vďaka tomu sú tričká Covert ľahšie ako bežne vyrábané napr. z modalu.

tričká pod košeľu porovnanie

Bezpečné pre alergikov

Tričká a tielka Covert tvorí z 99% bavlna. Zvyšné 1% je elastan, ktorý spevňuje okraje. Aj ten je opletený bavlnou.

Farbivá sú mimoriadne kvalitné a používajú sa v minimálnom množstve. Na 100 kg tkaniny stačia 3 g farbiva. Podľa výrobcu farba nepúšťa ani pri 95°C.

Navyše, tieto tričká a tielka spĺňajú štandard OekoTex Standard 100. Od tkania a farbenia až po ušitie sú otestované a schválené svetovými laboratóriami ako zdravotne bezchybné a kvalitné. Oblečenie, ktoré prilieha priamo ku pokožke, má prísnejšie kritériá. Spodná bielizeň od Covert Underwear ich všetky spĺňa.

Najkvalitnejšia bavlna v EÚ

Neviditeľné tielka a tričká značky Covert Underwear sa vyrábajú z bavlny Swiss Cotton, ktorá je najkvalitnejšia, aká sa dá na trhu EÚ zohnať.

Nezapáchajú pri dlhšom nosení

Prírodné materiály pohlcujú telesné pachy. Je to ich prirodzená vlastnosť, ktorú má 100% bavlna alebo merino (100-percentná prírodná ovčia vlna). Telesné baktérie, ktoré šíria zápach, nemajú rady prírodné vlákna. Tie zabraňujú ich množeniu a rozkladu - sú antibakteriálne -, a tým bránia šíreniu nepríjemných telesných vôní - sú protipachové.

tričko pod košeľou neviditeľné telové tričko hrudná časť predĺžený spodný okraj trička

Chránia proti poteniu

Do podpazušia sú všité potítka - dômyselné vložky proti potu, ktoré tvorí viacero vrstiev látky. Sú ergonomicky tvarované tak, aby vám nezavadzali pri pohybe a aby vsiakli každú kvapku potu. Pot ostáva v potítkach, ktoré tak pred ním chránia vrchné oblečenie. Žlté škvrny po pote tak už nemusíte riešiť.

Mokré miesta pod pazuchami sú skryté nielen vďaka potítkam, ale aj telovej farbe. Tá roztiahne tmavé mokré mapy do stratena. Keď ste v strese alebo sa hýbete (pri tanci či na konferencii), sú tričká Covert s vložkami proti potu neoceniteľné.

neviditelne panske tricko proti potu

Vydržia dlho

Látka, z ktorej sú tričká a tielka ušité, je z dlhých vlákien bavlny. Tie sa dajú zapliesť do veľmi pevnej nite, z ktorej sa neodstrapkávajú končeky vlákien. Nevznikajú tak "žmolky" a tričko vyzerá stále dobre.

neviditeľné tričko covert rebrovanie

Čas preveril aj pevné rebrované tkanie. Nitky sú tkané tak, že do seba zapadajú ako rebierka. Tie pružia - rozťahujú sa a vracajú sa na miesto podľa toho, ako sa hýbete. Tričko sa tak nevyťahá a drží formu aj dlhší čas.

Ako to, že sú neviditeľné?

Čaro neviditeľnosti tričiek a tielok Covert spočíva v ich farbe. Telová farba splýva s farbou pokožky a je nenápadná aj pod svetlou košeľou. Pozrite sa, ako vyzerajú biele a telové tielka pod bielou košeľou:

Biele tielko pod pánsku košeľu nepatrí. Neviditeľné všetko zakryje

Rezané okraje

Na bežných tričkách sa okraje prehnú a vznikne vypuklé zakončenie. Neviditeľné tričko Covert je na okrajoch rezané a spevnené elastanom. Elastický okraj hladko lícuje k pokožke, a nerobí tak kopčeky ani pod tenkou košeľou.

Véčkový výstrih sa skryje

Vrchný lem trička je "utopený" pod golierom košele alebo svetra vďaka V-výstrihu. Ten je dosť hlboký na to, aby tričko nebolo vidieť ani spod rozopnutej košele, ale dosť plytký na to, aby ukryl ochlpenie na hrudi.

véčkový výstrih neviditeľného trička

Ak vám ochlpenie presahuje véčkový výstrih, skúste namiesto neho biznisové tričko s okrúhlym golierom.

Tričká nemajú švy

Na bokoch tričiek nenájdete švy. Telá tričiek sa totiž vyrábajú zo súvislého valca látky. Zadná a predná časť sa preto nemusí v bokoch zošívať. Vďaka tomu sú tričká príjemné na nosenie a nerozchádzajú sa v bokoch.

Ako sa vyrábajú

Tričká sa vyrábajú v uznávanej českej firme PLEAS. Tá už dlhé roky šije aj u nás populárnu spodnú bielizeň najmodernejšími technológiami. Tričká pod košeľu vyrába z "nekonečného valca" a v rámci certifikátu OekoTex Standard 100. Kvalita vyrobených tričiek je kontrolovaná laboratóriami, ktoré sú priamo v závode.

výroba neviditeľné tričká Covert

Nie sú najlacnejšie

Pánske oblečenie Covert je kvalitou a vyhotovením absolútnou špičkou. Do jeho cien sa premietajú aj náklady na prácu, pretože sa kompletne vyrába v Česku. Za týchto podmienok nie je ľahké ušiť oblečenie, ktoré je lacné. Tričká a tielka pod košeľu Covert sa preto predávajú s vyššou cenou - ale k tomu primeranou špičkovou kvalitou.

Kde dostanete tričká a tielka pod košeľu

Pánske tričká a tielka pod košeľu dostanete v našich predajniach v Poprade a Žiline alebo v našom eshope:

Pánske tielko pod košeľu Pánske tričko telovej farby pod košeľu Neviditeľné tričko proti poteniu
Tielko COVERT pod košeľu
DO ESHOPU >
Tričko COVERT telové
DO ESHOPU >
Tričko COVERT s potítkami
DO ESHOPU >

Veľkosti neviditeľných tričiek a tielok COVERT

Foto: Covert Underwear