Zimné pánske bombery 2018/2019

Ikonické letecké oblečenie. To sú pánske bomber bundy. Ako ich názov napovedá, majú vojenské korene. Kedysi boli symbolom najlepších vojnových letcov, dnes ich nájdete v kolekciách rešpektovaných módnych značiek.

V našej ponuke nájdete moderné pánske bombery na zimu, ktoré majú unikátny štýl a rozmanité funkcie. Niektoré z nich sú s kapucňou, iné bez. Jedna je klasická s kožušinovým golierom, iná zas luxusná či elegantne športová.


Zimná pánska bombera Milestone Bolzano s kožušinovým golieromMilestone Bolzano: Pravá zimná letecká bombera s kožušinou

Čierna, krátka pánska bunda s kožušinovým golierom
- nepremokavá, vetruvzdorná

Klasické letecké bombery boli s kožušinovým golierom. Milestone Bolzano je modernou spomienkou na legendárnu pilot bundu B-15. Na pohľad je veľmi chytľavá: atraktívna je vďaka mohutnému golieru a drsnému, "hrdinskému" looku pilota.

Nadsadené šikmé vrecká so záklopkami, zips na ramene a pletené, strečové manžety sú tými najlepšími funkciami, ktoré vám dobrá pánska bombera na zimu musí dať.


Čierna, pánska zimná bombera Wellensteyn Remix, nepremokavá a vatovanáWellensteyn Remix: Luxusná bomber bunda s odnímateľnou kožušinovou kapucňou

HeroeAirTec, čierna, pánska bunda do pása na zimu
- nepremokavá, vetruvzdorná, priedušná, vatovaná

Pomocník s veľkosťou

DO ESHOPU >

Kvalita a štýl sa nedajú zničiť; iba luxusne namixovať. Tak, ako je to v prípade tejto bombery. Moderný dizajn a bravúrne vlastnosti z nej robia luxusný kus pánskeho oblečenia.

Vpredu má dve objemné vrecká, ruky zasuniete do šikmých; do vrecka na ramene ukryjete maličkosti. Dobre vatovaná výplň, prvotriedne látky, vetruvzdorný golier, kapucňa lemovaná kožušinou (dá sa odobrať) a elastické úplety na okrajoch vás ochránia pred drsným zimným počasím.

Do oka okamžite padnú dizajnové unikáty. Kto by si nevšimol výrazné predné vrecká? Alebo ripsy na pleciach a opticky zaujímavú látku?

Wellensteyn Remix je briliantom medzi bomber bundami - je luxusná svojím vzhľadom a bohatou výbavou.


Prvé letecké bombery boli “army positive”

Meno dostali po leteckých bundách, ktoré nosili piloti v bombardéroch počas 1. a 2. svetovej vojny. Ich jedinečný dizajn vymyslel Leslie Irvin - legendárny britský parašutista. Američania jeho dizajn prevzali a bombery prepracovali do dokonalosti. Čím vyššie totiž letci lietali, tým kvalitnejšie oblečenie potrebovali. Pilotové bundy ich chránili pred mrazom až do -50°. Pamiatkou na dávne časy, ktorú niektoré pánske bombery majú dodnes, je oranžová podšívka. Tá zachraňovala životy. Piloti si bundu po nehode vždy obrátili, aby boli viditeľní z diaľky.

Letecké bomber bundy sú dnes módnym hitom, ktorý sa rozšíril do celého sveta. Pripomínajú hrdinstvá najlepších vojnových pilotov.


Wellensteyn Rescue Jacket: Výrazná bomber bunda s kožušinovou kapucňou

Wellensteyn Rescue Jacket: čierna pánska zimná bombera s kožušinovou kapucňou Wellensteyn Rescue Jacket: tmavá modrá pánska bombera s kapucňou a kožušinou Pánska zimná bombera Wellensteyn Rescue Jacket, sivá s kožušinou a kapucňou

BESTSELLER

Zimná bunda do pása, pánska
RainbowAirTec, čierna, tmavá modrá
CobexRibAirTec, antracitová sivá

Pomocník s veľkosťou

Najobdivovanejšia bunda všetkých čias. Oblečiete si ju a stane sa z vás lovec pohľadov. Váš look zhypnotizuje kolegov a dámam sa zastaví dych.

DO ESHOPU >


Wellensteyn Stardust: Zimná bombera s odnímateľnou kapucňou

Tmavá modrá zimná bombera pánska s kapucňou Wellensteyn Stardust Čierna bomber bunda na zimu, prešívaná Wellensteyn Stardust
Svetlá modrá pánska zimná bomber bunda Wellensteyn Stardust, s kapucňou Červená bombera pánska na zimu Wellensteyn Stardust

TiSaAirTec; tmavá modrá, červená, námornícka modrá, čierna; bunda do pása, pánska na zimu

Pomocník s veľkosťou

Svieža, športová bunda pre tých, čo sa cítia mlado. Vyhladzuje vrásky, lebo si všetci všímajú len váš dobrý vkus.

DO ESHOPU >


Čierna bomber bunda vatovaná na zimu s kapucňou Wellensteyn SynergyWellensteyn Synergy: Moderná bombera s kapucňou formujúca atletický pás

HeavenAirTec, čierna zimná bunda do pása, pánska

Pomocník s veľkosťou

Športová zimná bombera pre silné mužské typy. Každý krok v tejto bunde vzbudzuje rešpekt. Budete v nej majstrom ťažkej váhy. Silný a rešpektovaný.

Každý lem, každé vrecko je ušité v jemne agresívnom štýle. Šikmé tvary a zúžený pás na vás vypichnú všetko atletické. Najšportovejšia bunda v kolekcii Wellensteyn.

DO ESHOPU >


Čierna pánska bombera s kožušinou na zimu Wellensteyn Maverick Wellensteyn Maverick: Hyper moderná pilotová bunda s kožušinou

HaHeMeAirTec, čierna, pánska zimná bunda do pása

Pomocník s veľkosťou

NA OBJEDNÁVKU

Štýlová bunda, ktorá otvára oči. Ak si v nej viete predstaviť pilota, máte módu v malíčku. Letecké bluzóny boli pre ňu veľkou inšpiráciou. Objavte sa v nej a sledujte, ako to pomaly všetkým dochádza. Váš štýl.

Nemusíte ostatným vyraziť dych naraz. Táto bunda ho berie po troškách. Zaujme v nápadných metalických a kožušinových drobnostiach: masívny zips, pracka či vysoký kožušinový golier si s vaším okolím zahrajú štýlovú partiu.


Čierna pánska zimná bomber bunda s kapucňou Wellensteyn Panalpina JacketWellensteyn Panalpina Jacket: Športová prešívaná bombera na zimu a štýlové nosenie

TiSaAirTec, čierna krátka pilotka do pása, pánska

Pomocník s veľkosťou

NA OBJEDNÁVKU

Moderný športový bomber oceníte najmä pri rýchlych presunoch - čo aj medzi všetkými kontinentmi. Štýl má prím a táto šikovná cestovateľka ukazuje niekoľko módnych talentov.

Na vašom priečelí budú hrať kontrasty - zápästné pásiky križujú spodný lem; na odnímateľnej kapucni vykúka minuciózny farebný pásik. Moderné prešívanie posilní váš štýlový zjav a rozhýbe vám ruky aj trup.

Dosť bolo krásy, pozrime sa na jej charakter. Do jej výbavy patria vetrudolné úplety na zápästiach, nastaviteľná kapucňa a mäkko vystlaný golier. Nie, vietor si už na vás nepochutná.

Ak milujete pekné črty a dobré vlastnosti, prešívaná bomber bunda Wellensteyn Panalpina Jacket je vaša najlepšia spoločníčka.

Našli ste pánsku bomberu, ktorá sa vám páči? Zistite, či máme vašu veľkosť a farbu.

DO ESHOPU >

Foto: Wellensteyn, Milestone

Tabulka velikostí