Biele košele do obleku. Elegantné

Bielou košeľou nikdy nič nepokazíte. Naopak, môžete sa viac pohrať so svojím outfitom a dokážete k nej nakombinovať farebné pánske oblečenie či doplnky takmer bez obmedzení.

Na čo si dajte pozor je, aby ste si do obleku - máme na mysli formálny oblek, nie športový - obliekali biele košele s dlhým rukávom. Áno, aj keď bude horúce leto. Dlhý rukáv pôsobí elegantne a jeho okraj štýlovo vytŕča z rukáva saka na vašom obleku. Na bežné nosenie vyberajte podľa svojho vkusu a hlavne správneho strihu.

Aby sme vám výber uľahčili, pripravili sme pre vás kolekciu bielych spoločenských košieľ do obleku a na celodenné nosenie. Nájdete ju v našich obchodoch so značkovým oblečením v Žiline a Poprade.

Biznisové, biele košele s okrajmi na efekt

Vyštíhlené hladké, bavlnené pánske košele Olymp Luxor s vyštíhleným slim strihom typu modern fit, nežehlivé, s dlhým rukiávom, náprsným vreckom a farebnými okrajmi (čierna a námornícka modrá)

Biela luxusná košeľa pánska na biznis stretnutia, slim strih - Olymp Luxor Biznis pánska biela košeľa s farebným golierom - Olymp Luxor Biela luxusná košeľa s talianskym zapínaním - Olymp Luxor

ESHOP

Ak sa často stretávate so zákazníkmi alebo svojimi podriadenými a váš elegantný štýl a neformálna komunikácia je to, čo na nich platí, luxusná biznis košeľa z kolekcie Olymp Luxor si ich určite získa.

Má všetko, čo musí kvalitná business košeľa na celodenné nosenie mať:
- ľahko sa ošetruje; je nežehlivá, tzn. stačí ju oprať, vysušiť na ramienku a nosiť,
- nekrčí sa; počas ťažkého dňa sa na nej netvoria záhyby,
- je aj pre mužov s citlivou pokožkou; aby získala certifikát Oeko-Tex Standard 100, musela byť dermatologicky testovaná,
- prepúšťa nadbytočné teplo; je ušitá zo 100% bavlny s úpravou, vďaka ktorej je košeľa priedušná.
- prispôsobí sa vašej postave; dva gombíky a dve dierky na manžetách vám dovolia zapnúť rukávy tak, ako potrebujete; modern fit strih je navrhnutý tak, aby sa doňho vošlo aj bruško,
- udrie do očí; na prvý pohľad je elegantná a podšité farebné okraje na golieri a rukávoch priťahujú pozornosť.

Farebné manžety na bielej košeli Olymp Luxor Biela pánska košeľa s modrým rukávom - Olymp Luxor

Tieto luxusné business košele majú netradičné zapínanie manžiet na rukávoch. Máte dve možnosti, ako ich zapnúť. Buď použijete jeden z dvoch gombíkov podľa obvodu vášho zápästia. Alebo do protiľahlých gombíkových dierok vložíte ozdobné manžetové gombíky a rukávy nimi zapnete.

Farebné lemy sú veľmi pôsobivé a aj funkčné. Z nudnej bielej košele sa vďaka nim stáva magnet na oči. Svoje okolie určite zaujmete. Navyše tým, že sú okraje podšité, rukávy aj golier lepšie držia tvar a vy budete vyzerať celý deň ako zo škatuľky.

Tieto košele odporúčame nosiť voľne alebo do športového obleku. Na formálne príležitosti dajte prednosť spoločenským košeliam, ktoré sa viac hodia do formálneho obleku.

Biela biznis košeľa s dlhým rukávom do športového obleku - Olymp Luxor Biela pánska košeľa Olymp s modrým ozdobným golierom Pánska košeľa Olymp s farebným golierom a talianskym zapínaním gombíkov

ESHOP

Vlastnosti každej bielej biznis košele zo série Olymp Luxor modern fit:
Hladká košeľa s dlhým rukávom
Farebné okraje: čierne, modré s rôznymi vzormi
Nežehlivá
Nekrčivá
Zo 100% bavlny
Vyštíhlený modern fit strih
Obojstranné zoštíhľujúce chrbtové švy
Nastaviteľné zapínanie rukávov pomocou dvoch prišitých gombíkov alebo dvoch dierok na manžetové gombíky
Talianske zvislé zapínanie gombíkov
Obvod pása je 106 cm pre veľkosť 39/40
Golier viacerých typov: New Kent, Global Kent
Dlhý rukáv
Vzdušná a jemná k pokožke
Spĺňa certifikát Oeko-Tex Standard 100

Strečové, biele biznis košele s ozdobnými okrajmi (pre štíhlych)

Úzke slim fit košele Olymp Level Five body fit hladké, bez náprsného vrecka a s dlhým rukávom

Biela super slim fit pánska košeľa Olymp Level 5 do športového obleku Moderná biela košeľa s modrým, podšitým golierom a dlhými rukávmi Olymp Biznis košeľa Olymp super slim fit s dlhými rukávmi do športového obleku

ESHOP

Slim fit košele - Olymp ich označuje ako body fit - sú novou úrovňou pánskej elegancie pre štíhlych mužov. Dnes sa už nestane, že muži s atletickou postavou musia nosiť voľné, nepadnúce košele. Pružná látka (bavlna sa kombinuje s elastickým vláknom) a úzky strih (obťahuje prsia a v bokoch sa zužuje) sa postarajú, aby vaša postava bola sformovaná do atraktívneho trojuholníka (širšia vrchná časť prechádza do užšej oblasti pása).

Modré rukávy s kockovaným vzorom na bielej pánskej košeli Olymp super slim fit Pánska košeľa s dlhými rukávmi s farebnými manžetami Olymp Moderná košeľa do športového obleku s farebnými okrajmi Olymp Level 5 body fit

Biele business košele Olymp Level Five sú po okrajoch farebne obšité látkou s elegantnými štvorcovými, krížovými a kruhovými vzormi. Toto lemovanie zohrá pre vás dve dôležité úlohy: zaujme vaše okolie a spevní tvar goliera a rukávov. Kto by nechcel pekné, guľaté rukávy a golier aj celý deň?

Biela priliehavá košeľa Olymp super slim fit s dlhým rukávom a ozdobnou légou Pánska košeľa Olymp body fit s ozdobným golierom a légou Moderná košeľa Olymp s ozdobným lemom do športového obleku

Pekný detail tvorí aj farebná linka vinúca sa gombíkovou légou. Gombíky sú šité napevno do kríža zdvojenou niťou v rovnakej farbe ako sú lemy košele. Sú to práve jemné detaily, ktoré robia z tejto košele zaujímavý kus pánskeho oblečenia na obchodné jednania či neformálne stretnutia.

Tieto košele, hoci sú slávnostne biele, noste samostatne alebo len k športovému obleku. Na formálne podujatia sa nehodia.

Vlastnosti bielej strečovej biznis košele Olymp Level Five body fit:
Hladká pánska biznis košeľa s dlhým rukávom
Bez náprsného vrecka
Strečová úprava
97% bavlna, 3% XLA
Certifikovaná podľa Oeko-Tex Standard 100
Obvod pása je 98 cm pre veľkosť 39/40
Extra jednoduché žehlenie (nie je nežehlivá)
Nastaviteľné manžety
Zúžené zapínanie gombíkov

Spoločenská biela košeľa do obleku

Moderná, pánska slim košeľa Olymp Luxor modern fit s dlhým rukávom a golierom New Kent, bez náprsného vrecka

Spoločenská košeľa do obleku Olymp slim modern fit Spoločenská košeľa s dlhým rukávom do obleku a golierom New Kent Košeľa do obleku s dlhými rukávmi a zapínaním aj na manžetové gombíky

ESHOP

Táto košeľa je klasikou pre formálne obliekanie. Je dokonalá v tom, aká je jednoduchá. Dodržiava všetky zásady správnej košele do obleku: je snehovo biela, má klasický golier New Kent a jej výzor neruší žiadny výstredný prvok.

Keby nemala moderný, zúžený strih, tak by sme ju volali "stará dobrá klasika". Časy sa zmenili a vyštíhlené oblekové košele sú dnes spoločenským štandardom. "Klamať telom" a slim košeľou si dovolia aj páni s bruškom a nikto sa nad tým nepozastavuje. Nekrčivá úprava ju robí odolnou a vďaka nej prežijete náročný večer bez ujmy na vašej elegancii.

Táto biela košeľa je z luxusnej kolekcie Olymp Luxor. Tí, ktorí košeliam rozumejú, si všimnú oxfordskú textúru látky. Jemný kockovaný vzor je veľmi obľúbený a efektný. Kvalitná látka, pevné gombíky a nastaviteľné zapínanie manžiet sú povinnou výbavou každej dobrej oblekovej košele.

Manžety sa zapínajú dvojako: buď na gombíky, alebo sa dierkami prestrčia ozdobné manžetové gombíky. Košeľu si tak môžete obliecť aj na slávnostnejšie podujatie.

Kvôli golieru typu New Kent sa košeľa hodí najmä k obleku so šikmým lištovým vreckom a špicatými klopňami.

Vlastnosti:
Bavlnená, spoločenská košeľa do obleku s dlhým rukávom
100% bavlna
Nežehlivá
Nekrčivá
Slim (tzv. modern fit) strih
Golier New Kent
Obvod pása je 106 pre veľkosť 39/40
Vzdušná látka jemná k pokožke
Oeko-Tex Standard 100
Nastaviteľné manžety s kombi zapínaním
Talianske zapínanie gombíkov

Strečová biela košeľa do obleku (pre štíhlych či mladých)

Spoločenská slim fit pánska košeľa do obleku Olymp Level Five body fit, s dlhými rukávmi a golierom typu Under Button-down, bez náprsného vrecka

Spoločenská biela košeľa do obleku s dlhými rukávmi Olymp Úzka košeľa do obleku, super slim fit - Olymp Level 5 body fit Manžety na gombíky na bielej košeli do formálneh obleku

ESHOP

Táto pánska košeľa je ideálna pre tých mužov, ktorí sú štíhli, športujú a radi sa pochvália svojím vypracovaným telom. Ak ste majiteľom takéhoto tela, gratulujeme a toto pánske oblečenie vám odporúčame. Strečová košeľa na vás totiž nevisí a presne obtiahne vašu vyrysovanú postavu.

Aby vyrysovanie fungovalo, 100% bavlna sa kombinuje s malým množstvom pružného vlákna XLA (elastolefín). Slim fit strih - pri košeliach Olymp pomenovaný ako body fit - je ušitý tak, aby tesne obopínal prsia a boky. Biela farba má ten efekt, že presne vykrojí vašu štíhlu líniu a zakryje menšie nedostatky na postave. V tejto bielej košeli tak budete vyzerať športovo, a aj veľmi moderne.

Biela košeľa Olymp Level Five je určená do obleku na formálne príležitosti, ako sú ples, svadba či promócie.

Vlastnosti:
Vyštíhlená biela elastická košeľa k obleku s dlhým rukávom
97% bavlnená, 3% XLA
Slim fit (body fit) strih obťahuje prsia a boky
V páse má obvod 98 cm pre veľkosť 39/40
Extra jednoduché žehlenie (nie je nežehlivá)
Certifikovaná podľa Oeko-Tex Standard 100
Golier Under Button-down
Nemá náprsné vrecko

Chváľte, až keď sa uvidíte

Každá pánska košeľa, či už je do obleku alebo na pracovné stretnutie, je pekná, až keď na vás dobre vyzerá. So skúšaním košieľ Olymp vám u nás veľmi rady pomôžeme. Košeľu vám odbalíme a môžete si ju v pokoji vyskúšať.

V jednom z našich obchodov so značkovým klasickým oblečením v Poprade a Žiline.