Možnosti platby

Platobná karta: Zadarmo

Jednoduchá, rýchla a bezpečná platba pomocou akejkoľvek platobnej karty. Údaje k svojej karte zadávate na zabezpečenej webovej stránke počas objednávky. My údaje karty nepoznáme a obdržíme len potvrdenie o úspešnej transakcii. Dopravu v rámci SR máte od nás pri tomto spôsobe platby tiež ZADARMO.

Bankový prevod: Zadarmo

Prevod medzi slovenskými bankami trvá väčšinou len 1 pracovný deň. Napriek tomu odporúčame platbu vykonať čo najskôr, tovar sa tak skôr dostane do vašich rúk. Faktúru s potrebnými údajmi k platbe obdržíte od nás e-mailom po dokončení objednávky. Aj pri tomto spôsobe platby máte od nás dopravu v rámci SR ZADARMO.

Osobne v predajni: Zadarmo

Ak si tovar vyzdvihnete v jednej z našich predajní, zaplatíte až po vyskúšaní. Samozrejme, len za tovar, ktorý vám sadne. Platiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou. Za osobný odber neúčtujeme ani cent navyše. Budeme radi, ak vás spoznáme osobne.

Dobierka za 1,90€

Objednávajte dnes a zaplaťte až pri prevzatí. Pri voľbe platby na dobierku zaplatíte tovar priamo prepravcovi - pri preberaní tovaru. Môžete platiť v hotovosti alebo platobnou kartou, výber je na vás. Doprava je aj pri tomto spôsobe platby pre vás v rámci SR zadarmo. Poplatok 1,90€ platíte len za službu dobierky.

x

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie