Wellensteyn - luxusné dámske bundy

Luxusné dámske bundy Wellensteyn

 

 

POZRIEŤ V ESHOPE

Počasie sa s nami na Slovensku nemazná. Búrky sú u nás silné a schladí sa náhle. To je dôvod, prečo treba mať v šatníku kvalitnú bundu. A nielen na zimu.

Dámske bundy Wellensteyn sú bez kompromisov

Až príliš často si musíte vyberať: buď budem vyzerať štýlovo alebo sa budem cítiť pohodlne. Bundy Wellensteyn túto dilemu za vás vyriešia tým, že sú moderné a funkčné (nepremokavé, odolné voči oteru a vetru). Prečo by ste nemohli vyzerať dobre, aj keď máme na sebe bundu na zimu?

Bundy, ktoré odskúšalo more

Módna spoločnosť vznikla približne pred 60 rokmi v Nemecku, ale v úplne inom odbore; v rybolove, prístavoch - tam, kde muži potrebovali dokonalú ochranu proti vetru, chladu a vlhkosti. Zakladateľ Adolf Wuttke bol rodený obchodník so zmyslom pre dokonalosť; na bundách si všímal tie najmenšie detaily, ktoré vylepšoval. Vďaka tomu sa z nepremokavých a vetruodolných rybárskych vetroviek stalo veľmi kvalitné oblečenie, ktoré dnes pre kvalitu a jedinečný dizajn milujú dámy aj páni. Na značkové dámske bundy Wellensteyn sa môžete spoľahnúť. Prešli tými najextrémnejšími podmienkami.

Wellensteyn šije aj pánske bundy. Pozrite si ich TU >

Luxusné bundy Wellensteyn sú o prestíži

Oblečenie značky Wellensteyn je prestížne asi tak, ako keď máte v kabelke iPhone. Každá žena, ktorá túži po elegantnej a modernej bunde, musí mať aspoň na jednej vetrovke biely kríž na červenom podklade. V Nemecku to platí stopercentne. Ulice sú plné vetroviek tejto módnej značky.

Elegantné bundy Wellensteyn sú čoraz úspešnejšie aj v USA a nosia ich také hviezdy ako Liam Hemsworth (Hry o život), Steven R. McQueen (Upírske denníky), Paul Rudd (Prvý alebo druhý, Blbec na večeru) alebo spevák James Blunt. Bundy Wellensteyn sa objavili aj na stránkach svetových módnych časopisov ako sú Esquire, Men`s Health a L`Uomo Vogue.


DÁMSKE BUNDY WELLENSTEYN

Dámske bundy na zimu Wellensteyn Slovensko

DO ESHOPU


Rafinované látky vás ochránia a urobia krásnou

Bundy Wellensteyn sú šité z viac ako 600 mimoriadne kvalitných látok. Je to preto, aby vás vetrovka ochránili pred zlým počasím a vy ste vyzerali stále pekne. V našich predajniach nájdete hlavne mestské vetrovky. Tie sa šijú z materiálov, ktoré sú ľahké a perfektne tkané s rôznou povrchovou úpravou. Čierna bunda je síce elegantná a vždy moderná, ale rôzna štruktúra jej môže pridať na elegancii alebo športovom vzhľade.

TiSaAirTec: ušľachtilá látka od Wellensteyn

TiSaAirTec je textília s hladkým, matným povrchom bez štruktúry dáva bundám športový ako aj ušľachtilý dojem. Látka je ľahká, mäkká a na dotyk príjemná.

 

HaHeMeAirTec: multifunkčná látka značky Wellensteyn

HaHeMeAirTec je multifunkčný materiál zo 100-percentného polyesteru. Vďaka čistému, rezervovanému vzhľadu a matnému lesku pôsobia bundy z tejto látky draho a elegantne.

 

CenturyAirTec: keprová látka značky Wellensteyn

CenturyAirTec je textília, ktorá má výnimočné vlastnosti funkčných vrchných materiálov, ale pritom vyzerá ako klasická vlnená látka s keprovým vzorom. Vyzerá ako vlna a bundy z nej pôsobia štýlovo a pohodlne.

Prečítajte si: Ako oprať bundu Wellensteyn a nezničiť ju

Luxusné bundy stoja viac

Pomerne vysoká cena za dámsku vetrovku vás nemusí mrzieť. Mimoriadne kvalitné látky a štýlové prevedenie stoja za to. Zoberte do úvahy, že na svete existuje len niekoľko výnimočných módnych značiek. Wellensteyn je jednou z nich.

Dámske bundy Wellensteyn si vás podmania štýlom a vezmú pod svoju ochranu.

POZRIEŤ V ESHOPE

Foto: Wellensteyn