Gerry Weber - TOP dámskej elegancie

POZRIEŤ CELÚ KOLEKCIU

GERRY WEBER - svetový koncern majúci výnimočné postavenie vo svete dámskej módy. V súčasnej dobe je jedným z najväčších a najuznávanejších dodávateľov oblečenia pre ženy v Európe.

Elegantná móda pre úspešné ženy

Dámska móda GERRY WEBER je určená úspešným ženám, ktoré potrebujú vo svojej práci vyzerať vždy elegantne a príjemne, a to bez kompromisov. Vďaka priebežným dodávkam si ženy môžu vybrať pohodlné a dobre kombinovateľné oblečeniez kvalitných materiálov, módnych farieb a neobyčajného dizajnu.

Moderné dámske sako, modré - Gerry Weber

ESHOP

Letné šaty bodkované - Gerry Weber

ESHOP

Biele sako dámske, prúžkované - Curacao

ESHOP

Začalo sa to smečom tenisovej legendy

Značka GERRY WEBER bola vytvorená v roku 1986 a v tom istom roku podpísala kontrakt so začínajúcou tenistkou Steffi Graf. Zo Steffi sa stala jedna z najlepších tenistiek sveta a firma GERRY WEBER sa stala známou aj v zahraničí. Módna značka je doteraz spájaná s tenisom. Jej meno nesie jeden z najznámejších tenisových turnajov na tráve, Gerry Weber Open.

Steffi Graf tvárou Gerry Weber v roku 1986

Mimoriadne praktické látky

Odevy tejto módnej značky sú ušité z textílií, ktoré sú jedinečným mixom prírodných a elastických vlákien. Vďaka tejto praktickej kombinácii sa oblečenie menej krčí a dlhšie si udrží pekný vzhľad. Látky sú zároveň trvácne a vzdušné. To oceníte v rozličných situáciách: či ste v práci alebo na prechádzke, vždy sa cítite pohodlne a vyzeráte upravene.

Farby pre brunetky aj plavovlásky, na jar i zimu

Okrem decentných farieb ako sú čierna, tmavomodrá či piesková, sú použité farby žltá, ružová alebo červená. Nové kolekcie oblečenia sú vo farbách aktuálnych módnych trendov. Z pestrej palety si zvolíte vždy tú pravú farbu, ktorá vyhovuje vašej vizáži, ročnému obdobiu či príležitosti.


Dámske oblečenie GERRY WEBER

KABÁTY A PLÁŠTE TRIČKÁ A TOPY NOHAVICE A DŽÍNSY

Elegantné strihy

Oblečenie pre ženy od GERRY WEBER sa vyznačuje exkluzívnymi strihmi, ktoré sú elegantné a veľmi rozumne navrhnuté. Pohodlné nosenie je na prvom mieste. Elegantný strih zas prispieva ku spokojnosti ženy, ktorá sa cíti sebaisto a pekná. Vďaka pohodlnému strihu si oblečenie uznávanej dámskej značky obľúbite nosiť každý deň.

Značka elegancie pre ženy každého veku bez zbytočného experimentovania; to je GERRY WEBER.

 

Foto: GERRY WEBER